Bakım & Servis

Departmanımız 80 teknik personel ve 6 idari personeli ile tüm yurt çapında kendi imalatımız ve yerli yabancı tüm marka asansör ve yürüyen merdivenlere 7/24 hizmet anlayışı ile servis hizmeti vermektedir.

Servis hizmetlerimiz TS-EN- 13015+A1 standartlarına uygun olarak verilmektedir. Tüm teknik personelimiz, yeni teknolojiler ve mevzuatlar konusunda sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Türkiye’nin her köşesinden 444 66 25 (444 OMAK) numarasından servis departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yenileme

Kullanmış olduğunuz asansörler zaman içerisinde aşınmalara ve yıpranmalara maruz kalacaktır. Asansörler bina değerini arttırdığı gibi düşürebilir de. Sürekli arıza yapan, rahatsızlık verici asansörün bulunduğu bir binada oturmak son derece can sıkıcı olabilir.

Eski ve yıpranmış asansörleriniz teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak standartların gerektirdiği şekilde incelenerek, detaylı bir rapor hazırlanır. Bakım ve enerji maliyetlerinizi azaltmak, güvenli yolculuk yapmak ve yaşam kalitenizi arttırmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

臨床醫學表明,目前濫用禮來犀利士的現象日益嚴重,每年都有因濫用 犀利士的用藥事故,如果需要購買壯陽藥,最好是資訊醫師和檢查身體,確認能夠服用犀利士再進行購買服用,確保用藥安全。