Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /var/www/vhosts/omakasansor.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 644

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /var/www/vhosts/omakasansor.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Hizmetlerimiz – Omak Asansör

Bakım & Servis

Departmanımız 80 teknik personel ve 6 idari personeli ile tüm yurt çapında kendi imalatımız ve yerli yabancı tüm marka asansör ve yürüyen merdivenlere 7/24 hizmet anlayışı ile servis hizmeti vermektedir.

Servis hizmetlerimiz TS-EN- 13015+A1 standartlarına uygun olarak verilmektedir. Tüm teknik personelimiz, yeni teknolojiler ve mevzuatlar konusunda sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Türkiye’nin her köşesinden 444 66 25 (444 OMAK) numarasından servis departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yenileme

Kullanmış olduğunuz asansörler zaman içerisinde aşınmalara ve yıpranmalara maruz kalacaktır. Asansörler bina değerini arttırdığı gibi düşürebilir de. Sürekli arıza yapan, rahatsızlık verici asansörün bulunduğu bir binada oturmak son derece can sıkıcı olabilir.

Eski ve yıpranmış asansörleriniz teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak standartların gerektirdiği şekilde incelenerek, detaylı bir rapor hazırlanır. Bakım ve enerji maliyetlerinizi azaltmak, güvenli yolculuk yapmak ve yaşam kalitenizi arttırmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.