1948’den günümüze…

Dünden Bugüne ,

1948 yılında Om Elektrik Evi olarak temelleri atılan işletmemiz, 1975’ten bu yana, yapıların değerinin artmasında önemli bir etken olan asansör ve yürüyen merdiven-bant sistemlerinin satışını, montajını ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Güvenlik kavramının öneminin sonuna kadar farkında olan ekibimizle, asansör ve yürüyen merdiven konularında can ve mal güvenliğiniz başta olmak üzere memnuniyetinizi ön planda tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığı ve yüzde yüz Türk sermayesi ile daha iyiyi ve doğruyu bulmak vizyonumuz olmuştur.

1975 yılında ufak atölyeyle başladığımız serüvenimiz bugün tüm yurt çapında ve komşu ülkelerde rağbet gören saygın bir markaya dönüşmüştür. Yaptığımız ihracat hacmi ile de ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek bizi ayrıca onurlandırmaktadır.

Tüm imalatlarımızı TS-EN-ISO 9001-2015 kalite güvencesiyle, montajlarımızı CE ve teknik servis desteğimizi TS-EN-13015+A1 standartıyla gerçekleştirerek, bu sorumluluk bilinciyle hep birlikte ” Geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya” devam edeceğiz.

Mutlu bir gelecek hepimizin olsun..

Saygılarımızla,

 Ailesi

臨床醫學表明,目前濫用禮來犀利士的現象日益嚴重,每年都有因濫用 犀利士的用藥事故,如果需要購買壯陽藥,最好是資訊醫師和檢查身體,確認能夠服用犀利士再進行購買服用,確保用藥安全。