Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /var/www/vhosts/omakasansor.com.tr/httpdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Hakkımızda – Omak Asansör

1948’den günümüze…

Dünden Bugüne ,

1948 yılında Om Elektrik Evi olarak temelleri atılan işletmemiz, 1975’ten bu yana, yapıların değerinin artmasında önemli bir etken olan asansörlerin tasarım, montaj, bakım, revizyon hizmetleri ve son kontrol faaliyetleri, yürüyen merdiven ve bantların montaj ve bakım hizmetleri, asansör kabini, askı tertibatı ile komponentlerin üretim ve satışı kapsam (7/24 servis hizmeti) konuları ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Güvenlik kavramının öneminin sonuna kadar farkında olan ekibimizle, asansör ve yürüyen merdiven konularında can ve mal güvenliğiniz başta olmak üzere memnuniyetinizi ön planda tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığı ve yüzde yüz Türk sermayesi ile daha iyiyi ve doğruyu bulmak vizyonumuz olmuştur.

1975 yılında ufak atölyeyle başladığımız serüvenimiz bugün tüm yurt çapında ve komşu ülkelerde rağbet gören saygın bir markaya dönüşmüştür. Yaptığımız ihracat hacmi ile de ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek bizi ayrıca onurlandırmaktadır.

Tüm imalatlarımızı TS-EN-ISO 9001-2015 kalite güvencesiyle, montajlarımızı CE ve teknik servis desteğimizi TS-EN-13015+A1 standartıyla gerçekleştirerek, bu sorumluluk bilinciyle hep birlikte ” Geleceği bekleyen değil, karşılayan olmaya” devam edeceğiz.

Mutlu bir gelecek hepimizin olsun..

Saygılarımızla,

 Ailesi